61-річна Сара Джессіка Паркер у мантії похвалилася здобутим докторським ступенем на випускному в університеті (фото)

Вчора,   23:10    558


Зірка серіалу «Секс і місто» Сара Джессіка Паркер похвалилася своїми освітніми здобутками, а також у мантії виступила перед випускниками ВНЗ із мотивуючою промовою.

14-го червня актриса приєдналася до церемонії вручення дипломів у Північно-Західному університеті, що в Іллінойсі. Як виявилося, 61-річна знаменитість здобула почесний науковий ступінь докторки мистецтв.

«Одягнена та готова», — підписала Паркер свої фото з події.

Останні новини:  Заселфилася з макіяжем кольору "Тіффані" та посвітила бюстом у незвичному образі: Дорофєєва показала, як почалося її літо (фото)

 

Сара Джессіка Паркер попозувала у мантії на випускному з університету

Мантія акторки гармонувала з її фіолетовими підборами. До речі, цей колір є символічним для університету

«Що, якби ви могли зберегти свою індивідуальність, знайти спосіб і надалі залишатися тією особистістю, яку відкрили та вдосконалювали на шляху до цього дня. Завжди пам’ятайте, що навіть, коли вас затягують течії бажань та амбіцій, це ви самі з усім розібралися. Ви зробили це по-своєму.

Останні новини:  Катерина Кухар у махрових шортиках і прозорому ліфі за 46 тисяч посвітила ніжками в Одесі (фото)

Ви створили власні системи розвитку та підготовки. Ви розвинули унікальний погляд на речі. Попри допомогу, яку ви могли отримувати на цьому шляху, зрештою саме ви самостійно пройшли крізь сумніви і вийшли на інший бік сформованою дорослою людиною», — сказала вона у своїй промові.

Сара Джессіка Паркер здобула докторський ступінь

Тепер кінозірка має докторський ступінь

Сара Джессіка Паркер у мантії попозувала на власному випускному

«Виглядаєш неймовірно», — пишуть в коментарях


pravda.com.ua