У Казахстані “Нафтогаз” примусово забере 1,4 млрд доларів у “Газпрому” – рішення суду

22.05.2026   14:45    343


У Казахстані “Нафтогаз” примусово забере 1,4 млрд доларів у “Газпрому” – рішення суду

Суд Міжнародного фінансового центру “Астана” дозволив НАК “Нафтогаз України” примусово стягнути близько 1,4 мільярда доларів із російської компанії “Газпром” на території Казахстану.

Про це повідомив голова правління “Нафтогазу” Сергій Корецький.

-Суд у Казахстані дозволив примусове стягнення з Газпрому $1,4 млрд на користь Нафтогазу за рішенням міжнародного арбітражу.

Останні новини:  Лукашенко експлуатує страх війни, слід пояснювати білорусам наслідки його курсу - опозиціонерка

Це перше публічне іноземне судове рішення, яке дозволяє примусове виконання даного арбітражного рішення в окремій юрисдикції.

Продовжуємо системну роботу зі стягнення з російської газової монополії компенсації відповідно до рішення міжнародного арбітражу.

Дякую юридичній команді Нафтогазу за професійну і наполегливу роботу. Крок за кроком.


inshe.tv