MONATIK розсекретив ім’я третього сина

28.03.2025   11:00    450
MONATIK розсекретив ім’я третього сина

Фото: instagram.com/monatik_official

Подружжя назвало третього синочка Леоном

Артист пояснив, чому обрали саме це ім’я, та поділився думками про можливе поповнення в родині.

Український співак MONATIK нарешті розсекретив ім’я свого третього сина, який народився у грудні 2023 року. Хлопчика назвали Леоном.

В ефірі проєкту По хатах артист зізнався, що вони з дружиною довго обирали ім’я та навіть радилися зі старшими дітьми.

Останні новини:  Переможці "Євробачення 2024" Nemo публічно підтримали Україну на цьогорічному конкурсі

«Ми назвали його Леоном. Ми його називаємо Льова, Лев, але записали Леон. Ми запитували у старших, а як вам таке ім’я, а як таке. У мене ж дружина “левиця”, вона дуже пишається, що вона за знаком Зодіаку Лев. А я так думаю, а чого б нам малого Леоном не назвати» – поділився співак.

Також MONATIK відповів на питання, чи планує ще дітей. За словами артиста, його дружина вважає, що троє дітей – це ідеальна кількість, але він сам не виключає можливості поповнення в родині.

«Дружина каже, що більше не зможе. Але я абсолютно ні про що не зарікаюся. Я сподіваюся, що це цікаве життя, тому особисто я тільки за» – додав співак.

Останні новини:  Ремейк «Білосніжки» із Рейчел Зеглер провалився в прокаті

Дмитро Монатік втретє став батьком



korrespondent.net