Вперше під час тестування на дорогах загального користування, Renault Clio засвітив кілька нових дизайнерських елементів, таких як більш помітний ніс із ромбоподібним малюнком решітки радіатора. Він також має двоярусні спойлери ззаду, натякаючи на пріоритетність аеродинамічних характеристик.
Clio залишається
Видання Autocar опублікувало фотографії з тестів Clio 2025 року, який має стати абсолютно новим автомобілем, а не розвитком поточної моделі, яка була представлена в 2019 році та оновлена в 2023-му. Проте, ймовірно, він використовуватиме ту саму платформу CMF-B, запозичуючи розробки у архітектури Ampr Small, що використовується для Renault 5.
Новий Clio оснащуватиметься еволюцією існуючої гібридної силової установки E-Tech, з атмосферним чотирициліндровим двигуном і двома електродвигунами, які видають 143 к.с.
Це має стати єдиним варіантом трансмісії, частково через суворі цілі щодо викидів автопарків, які впроваджуються в Європейському Союзі. З наступного року виробники автомобілів у ЄС повинні будуть досягати середнього рівня викидів CO2 на рівні 93,6 г/км, порівняно з 95 г/км цього року.
Це спонукає виробників відмовитися від силових агрегатів, які не оснащені електричною підтримкою, таких як нинішній трициліндровий Clio TCe 90 з турбонаддувом, через їхні вищі викиди вуглецю.
Для порівняння, TCe 90 видає 120 г/км, тоді як E-Tech має оцінку 96 г/км, що становить зниження на 20%.
Таким чином, припинення використання повністю бензинового двигуна забезпечить значне скорочення середнього показника автопарку Renault, що має вирішальне значення, враховуючи, що цілі ЄС щодо викидів автопарку стануть суворішими в найближчі роки, досягнувши 49,5 г/км у 2030 році.
Тим не менш, на фоні запуску нового електричного хетчбека R5, розробка нового покоління Renault Clio говорить про те, що виробник бажає дивитись на ринок під різними кутами.