Кіану Рівз дебютував у професійних трекових гонках в США

Сьогодні,   14:30    130

Голлівудська зірка під час кваліфікацій гонки в американському Індіанаполісі зайняла 31 місце з 35.

Канадський актор Кіану Рівз дебютував водієм у професійних трекових гонках в США. Під час кваліфікацій гонки в американському Індіанаполісі Рівз зайняв 31 місце з 35. Про це повідомляє інформагентство AP.

В суботу, 5 жовтня, в середині самої гонки на автодромі Індіанаполіс Мотор Спідвей 60-річна голлівудська зірка ненадовго з’їхав з траси, проте врешті-решт фінішував на 25 місці.

Останні новини:  Різ Візерспун опублікує свій дебютний роман

Друга гонка, в якій візьме участь Рівз, запланована в неділю, 6 жовтня.

Актор має попередній досвід гонок як екс-учасник гонки знаменитостей Toyota Grand Prix на трасі Лонг-Біч. Він переміг на конкурсі у 2009 році.

Рівз має наступного вівторка у Лос-Анджелесі відвідати захід до 30-ї річниці показу фільму «Швидкість» разом зі своєю колегою по фільму Сандрою Буллок.

korrespondent.net

Останні новини:  91-річна Джоан Коллінз із голими плечима та в паєтках з’явилася на івенті в Лондоні