До яких хитрощів вдаються виробники косметики, щоб продати свій товар

10.07.2024   13:40    302

Кожен похід у магазин косметики обіцяє нам нові відкриття та миттєве покращення стану шкіри. Однак за гарною упаковкою та обіцянками можуть ховатися хитрощі маркетологів та продавців. Про них розповіли лікарі-косметологи. У статті розберемо п’ять хитрощів, які використовують продавці косметики, і дізнаємося, як бути справжніми знавцями у світі косметології.

«Органічний склад», або мистецтво маскування

Багато продуктів косметики позиціонують себе як «органічні» та «натуральні», обіцяючи суцільні дикі трави та чудодійні рецепти бабусь. Проте дерматологи попереджають: завжди звертайте увагу на склад. Хімічні компоненти, такі як загусники, стабілізатори та сульфати, можуть ховатися навіть у тих, які позиціонують себе як «органічні». Завжди читайте зворотний бік упаковки та уникайте продуктів зі шкідливими інгредієнтами.

Останні новини:  Як швидко позбутися попелиці на трояндових кущах

«Крем для кожного віку»: як не потрапити на хитрість

Маркетологи люблять ділити креми на 25+, 40+ і так далі. Однак дослідження показують, що кожна шкіра є унікальною, і їй потрібні індивідуальні підходи. Лікарі-косметологи рекомендують звертати увагу на активні інгредієнти, а не вікові категорії. Якщо вашій шкірі потрібний ліфтинг та зволоження, шукайте креми з відповідними компонентами, а не просто з рекламним написом.

«Не вимагає змивання»: міф про міцелярну воду

Останні новини:  Як видалити зі сковороди жир, що сильно пригорів

Міцелярна вода — популярний продукт у світі косметики, що обіцяє ефективне видалення бруду та макіяжу без додаткового змивання. Проте лікарі стверджують протилежне: навіть міцелярну воду слід змивати після використання. Виняток становлять міцелярні води на основі полоксамерів, які є м’якими і не завдають серйозної шкоди шкірі.

«Для різних типів шкіри»: як вибрати відповідний засіб

Продукти для вмивання часто поділяють на категорії для сухої, жирної та комбінованої шкіри. Проте лікарі радять зосереджуватись на основному завданні засобу — очищенні. Уникайте продуктів зі шкідливими компонентами, такими як сульфати та парабени, і зверніть увагу на рівень pH — це допоможе уникнути пересушування або знежирення шкіри.

Останні новини:  5 доступних екологічних звичок, яким легко слідувати на кухні вже зараз

«Шкіру олією не зіпсуєш», або чому гідрофільні олії можуть бути небезпечні
Гідрофільні олії стали популярним трендом у світі косметології, обіцяючи швидке та ефективне видалення макіяжу. Однак не все так просто. Багато які з них містять компоненти, які можуть негативно впливати на шкірний бар’єр, викликаючи вугровий висип та інші проблеми.