Ураження Су-57: з'явилися супутникові фото

11.06.2024   12:31    1702
Ураження Су-57: з явилися супутникові фото

Фото: Maxar

Ураження літаків на аеродромі Ахтубінськ

Вибух та осколки від такої близької детонації, ймовірно, продірявили літак і спричинили інші пошкодження.

У Мережі з’явилися супутникові фото наслідків атаки на аеродром Ахтубінськ, де вперше був уражений російській винищувач п’ятого покоління Су-57. Знімки у понеділок, 10 червня, опублікувало видання The Warzone.

Зазначається, що на знімку, як і на фото, яке раніше опублікувало ГУР, видно обпалені сліди та невеликий кратер на бетоні ліворуч від кабіни літака, який розташований посередині. На думку аналітиків, вибух та осколки від такої близької детонації, ймовірно, продірявили літак і спричинили інші пошкодження. Ще один слід від вибуху видно в задній частині літака, де є невеликий отвір у бетоні.

Останні новини:  Кремль заявив про "затребуваний" діалог зі США

На верхній частині фюзеляжу за кабіною пілота присутня біла пляма, яка на думку аналітиків може бути брезентом, яким росіяни могли накрити пошкоджені частини винищувача.

«Інша біла смуга, що виходить з внутрішньої частини крила, схоже, є сонячним відблиском. На зображенні ГУР вона також була, що тоді збивало з пантелику, але тепер має сенс в контексті нових зображень, які включають інші реактивні літаки поблизу», — йдеться у матеріалі.

Останні новини:  Ніхто не вижив: у Росії розбився вертоліт


korrespondent.net