Названо правильні способи приготування корисної вівсянки

11.06.2024   12:15    588

Вівсянка вважається одним з кращих “вуглеводних” продуктів, який підходить для сніданку. Каша багата розчинною клітковиною, а дослідження навіть показали, що її регулярне вживання може продовжити життя. Але щоб отримати всю користь від страви, її потрібно правильно приготувати.

В першу чергу, не варто використовувати в якості підсолоджувача цукор. Найкраще замінити його на натуральні ягоди і фрукти. Крім того, можна збільшити вміст білка, додавши в кашу горіхи.

Останні новини:  Коли треба щось смачненьке і дуже швидко

Також було доведено, що холодна вівсянка корисніша для травлення, ніж гаряча. Оскільки овес має властивість ферментуватися, кількість фітинової кислоти під час цього процесу зменшується, завдяки чому каша засвоюється набагато краще.

Крім цього, в страву можна додати горіхове масло і шоколадну стружку. “Додаючи трохи білка в вівсянку вранці, Ви можете уникнути насиченого вуглеводами сніданку і здуття живота. Для цього достатньо двох столових ложок арахісового або іншого горіхового масла, однієї мірної ложки протеїнового порошку або навіть трохи мигдалю”, – розповіли дієтологи.

Фахівці також порадили вибирати вівсяні пластівці з мінімальною обробкою і без ароматизаторів. “Слід триматися подалі від вівсяних пластівців швидкого приготування і ароматизованих, оскільки вони містять величезну кількість доданого цукру”, – пояснив дієтолог Кріс Хіггінс. “Замість цього купуйте цільні вівсяні пластівці, так як вони довше перетравлюються, краще засвоюються і надовго забезпечують відчуття ситості”, – додав він.

Останні новини:  Секретний рецепт ніжних цукрових булочок