Лікарі назвали самий корисний для серця чай

10.06.2024   23:31    890

Підвищений артеріальний тиск, також відомий як гіпертонія, провокує розвиток багатьох захворювань серцево-судинної системи. Він може привести до інфаркту або інсульту.

На ринку існує багато ліків від підвищеного тиску. Також давно відомі натуральні методи. Як передає Express, один з найпростіших способів, що допомагають впоратися з високим тиском – регулярне вживання чаю. Цей напій містить флавоноїди, сприятливо впливають на серцево-судинну систему.

Останні новини:  Виявити ризик хвороби Альцгеймера можна по очах

Вчені вирішили з’ясувати, який різновид чаю більш ефективна в боротьбі з гіпертонією. Узагальнення результатів декількох досліджень, проведених в різних країнах, показало, що зелений чай в середньому дещо краще допомагає від підвищеного тиску.

Відзначається, що зелений чай може знизити систолічний артеріальний тиск на 2,1 мм рт. ст., а діастолічний – на 1,7 мм рт. чорний чай дає приблизно на третину менший корисний ефект, але також допомагає боротися з гіпертонією.

Британські лікарі для боротьби з гіпертонією радять поєднувати правильне харчування з фізичними вправами. Контролювати тиск допомагає аеробіка, вправи на розтяжку і навіть підняття важких предметів.

Останні новини:  Коли та скільки разів на день потрібно їсти, щоб скидати зайві кілограми