Дієтолог назвав п’ять найбільш корисних для організму продуктів

22.06.2024   10:00    18

Гречана каша за умови переносимості, а також риба певних видів увійшли в список з п’яти найкорисніших для організму людини продуктів, складений відомим дієтологом і ендокринологом.

Дієтолог назвав п’ять найкорисніших продуктів, серед яких виділив білкову їжу, життєво необхідну організму. Найкращими джерелами білка поляків назвав рибу: конкретно, оселедець, скумбрію, горбушу. Сьомгу і форель лікар не став зараховувати до корисних – така риба вирощується штучно і часто містить антибіотики і добавки, що стимулюють її зростання.

Останні новини:  Названо горіх, який зменшує показники холестерину

Дієтолог підкреслив важливість вживання різноманітних ягід-ці продукти насичені антиоксидантами, вітамінами, клітковиною і значно зміцнюють імунну систему. Крім того, серед найкорисніших він назвав горіхи: волоські, фундук, пекан, мигдаль. Їх поєднання білка і жирів найбільш оптимальне для організму.

Для здоров’я також дуже важливі овочі та зелень. Однак дієтолог уточнив, що при відборі корисних продуктів харчування потрібно враховувати індивідуальні особливості. Він навів у приклад гречану кашу, яка цілком може бути продуктом щоденного споживання – за умови, що організм дозволяє.

“У когось каша всередині може все обволікати і покращувати травлення. У когось вона може викликати серйозні порушення в здоров’ї через непереносимість цього продукту або генетичної нестачі ферменту, необхідного для розщеплення того ж самого глютену”, – застеріг експерт.

Останні новини:  Удар по печінці: 5 звичок, які їй шкодять


zhenskiy.kyiv.ua