ЗМІ: Ізраїль адаптує операцію в Рафаху під вимоги США

22.05.2024   12:00    344
ЗМІ: Ізраїль адаптує операцію в Рафаху під вимоги США

Фото: Getty Images

Ситуація в Рафаху кардинально змінилася за останні кілька тижнів, з огляду на масову евакуацію палестинців, зазначають у Вашингтоні

The Times of Israel зазначає з посиланням на американського високопосадовця, що Єрусалим згоден переглянути свої наміри.

Ізраїль переглянув свої плани військового наступу на Рафах, щоб вони відповідали вимогам і побажанням США. Про це в середу, 22 травня, повідомляє The Times of Israel з посиланням на коментар високопосадовця Білого дому.

Останні новини:  Одні нехай воюють, а інші – працюють: у Німеччині розгорілися суперечки щодо виплат українцям

Чиновник заявив, що Єрусалим тепер «перебуває на правильному шляху».

«Справедливо буде сказати, що ізраїльтяни оновили свої плани. Вони врахували багато з тих занепокоєнь, які ми висловлювали», — запевнив він.

Посадовець зазначив, що ситуація в Рафаху кардинально змінилася за останні кілька тижнів, з огляду на масову евакуацію палестинців.

Останні новини:  Milrem демонструє безпілотні транспортні засоби, які оснащені передовими системами зброї

ЗМІ нагадало, що США кілька місяців поспіль виступають проти масштабної військової операції ЦАГАЛ в Рафаху, попереджаючи, що не існує жодного способу провести її так, щоб урятувати майже 1,5 млн палестинських біженців, що знайшли прихисток у місті.

Ізраїль протягом останніх тижнів почав видавати накази про евакуацію значної частини найпівденнішого міста Сектора Газа, що змусило майже дві третини населення тікати до гуманітарних зон на півдні та заході.

Останні новини:  Уряд ФРН озвучив позицію щодо виплат біженцям з України

США все ще стурбовані тим, що Ізраїль не має гуманітарних систем, здатних подбати про таку кількість людей, які знайшли притулок у зрівняних із землею бомбардуванням районах, на відміну від дещо більш інфраструктурно розвиненого Рафаха.


korrespondent.net