ЗМІ дізналися деталі виробництва шахедів в Росії

28.05.2024   17:41    681

Наслідки атаки ГУР у квітні на російський завод в Татарстані, на якому збирають «шахеди»

Перехід Москви на безпілотники відбувається через використання тіньових логістичних мереж Тегерана, зазначають журналісти.

Російський завод в Алабузі планує виробляти 6000 ударних безпілотників типу Shahed щорічно. Наприкінці квітня він вже випередив свій виробничий графік та поставив 4,5 тисячі дронів. Про це повідомляє The Wall Street Journal у вівторок, 28 травня.ЗМІ дізналися деталі виробництва шахедів в Росії

Останні новини:  Громадянка В'єтнаму намагалась провезти до РФ три годинники у своєму тілі

Російські бізнесмени уклали угоду про будівництво вищезгаданого заводу ще наприкінці 2022 року. Незвичайні умови угоди були оприлюднені ще у лютому хакерською групою Prana Network, яка зламала поштові сервери іранського Корпусу вартових ісламської революції (КВІР).

Відповідно до контракту, завод в Алабузі має виробляти 6000 «шахедів» на рік, на додаток до розвідувальних дронів.

Останні новини:  У Росії різко дорожчає доставка товарів з Китаю

ЗМІ зазначає, що російських військових вже навчають керувати безпілотниками в Сирії інструктори з Революційної гвардії й підтримуваного Іраном бойового угруповання Хезболла.

В Алабузі також виробляються розвідувальні безпілотники М3 Альбатрос. Ворог зміг дістати детальну фоторозвідку українських позицій та пересувань на лінії фронту, використовуючи їх. За словами виробника, БпЛА також допомогли відбити спробу вторгнення в Бєлгородську область.

Останні новини:  У рф наполягають на «ультиматумі путіна»

Зокрема Росія також виробляє власні боєголовки замість того, щоб чекати на іранські. Це, своєю чергою, також прискорює виробництво боєздатної зброї.

Перехід Москви на безпілотники відбувається через використання тіньових логістичних мереж Тегерана на додаток до іранських військових технологій.


korrespondent.net