Анна, популярна блогерка з TikTok, поділилася простим, але дивовижно ефективним способом уникнути плям від води на кранах у вашій ванній кімнаті. Її порада — натерти кран воском свічки.

Це надзвичайно простий і економічний спосіб, який, за її словами, «працює дуже добре». Все, що потрібно зробити, це взяти будь-яку свічку, яка є у вас під рукою, і натерти воскову поверхню на кранах у ванній кімнаті.

Після цього вода буде «стікати прямо з нього», замість того, щоб залишати неприємні сліди. Інша корисна порада, яку Анна дала, це використовувати піну для гоління на дзеркало. Це допоможе уникнути запотівання після гарячого душу або ванни, і, отже, уникнути потреби у витиранні конденсату.

Останні новини:  Нескладні правила вдалого шопінгу: що потрібно враховувати при виборі одягу онлайн

Щоб зробити вашу ванну кімнату завжди свіжою, дівчина радить додавати трошки улюбленої ефірної олії на ватні кульки і покласти їх у відро для сміття. Це не лише зробить вашу ванну кімнату запашною, але й допоможе зберегти приємний аромат протягом тривалого часу.

Її поради отримали позитивний відгук від користувачів соціальних мереж, багато з яких висловили свій ентузіазм щодо спроби цих методів, зокрема, ідеї з воском для свічок.