Volkswagen має "вічний" двигун: автомобілі з ним майже не ламаються

20.05.2024   21:31    3704

Німецький бренд Volkswagen загалом заслужив увагу та репутацію як виробник надійних та якісних авто, що служать роками. Але навіть серед найякісніших є ті, які виділяються. Як з’ясувалось, усі вони оснащені одним із найнадійніших двигунів від Volkswagen.

Мова піде про VR6 — справжню легенду серед моторів, що здатна подарувати не лише потужність, а й довговічність. «Телеграф» розповів про нього детальніше.

Останні новини:  Відбувся анонс виходу найпотужнішого Chevrolet Corvette в історії

Двигун VR6: у чому його особливості

Одним із найвизначніших переваг VR6 є його компактність. Цей шестивальний бензиновий агрегат має здатність поміщатися в невеликий простір під капотом, що робить його ідеальним вибором для невеликих моделей.

Але не думайте, що компактність його обмежує — VR6 вміє вражати потужністю та продуктивністю, які допомагають автомобілю легко маневрувати на дорозі. Двигун VR6 встановлюється в таких моделях, як Golf GTI, Passat і Corrado.

Останні новини:  Легендарний позашляховик Mitsubishi Pajero Evolution продають за ціною бюджетних китайських кросоверів

І що найголовніше, VR6 славиться своєю надійністю. Використання якісних матеріалів та відмінна інженерна робота роблять його майже невразливим перед різними факторами, що можуть вплинути на його роботу. Так що, якщо ви обираєте автомобіль з двигуном VR6, ви можете бути впевнені, що він послужить вам вірно та довго. Такі машини здатні проїжджати до 300-350 тисяч кілометрів за умови якісного та вчасного технічного обслуговування.


autotheme.info

Останні новини:  Нові пожежні машини на шасі Renault посилять безпеку станцій Укртранснафта