Так ви істотно заощадите: 7 речей, які краще купувати вживаними

23.05.2024   02:04    738

З роками вони не втрачають в якості.

Багато речей, на покупку яких ми звикли витрачати істотну частину бюджету, з роками не втрачають в якості. Це означає, що придбати їх можна уживаними — так ви істотно заощадите і дасте якісному товару друге життя. Про сім таких речей ми розповідаємо в цьому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Легковий автомобіль

Коли нова машина залишає автосалон, її вартість в ту ж секунду знижується на 10-15%. Раціональне вкладення грошей — покупка автомобіля віком 1-2 роки з пробігом до 20 000 км. Такі машини коштують набагато дешевше, маючи також солідний запас міцності. Якщо перший власник вчасно проводив ТО, автомобіль ще кілька років буде перебувати на гарантії виробника.

Останні новини:  Добірка рецептів із сезонними продуктами червня

Спортивний інвентар

Придивіться до моделей минулих років — за півстоліття конструкція спортивного обладнання не зазнала серйозних змін. Навіть тренажери з СРСР по ефективності рівні з сучасними аналогами, але коштують в 5-10 разів дешевше. Придбати вживаним можна і інший спортивний інвентар: шанувальники фітнесу люблять міняти тип фізичних навантажень, тому товари часто не встигають зноситися, а деякі покупці гантелей і килимків для йоги так і не приступили до тренувань і продають їх через непотрібність.

Будівельні інструменти

Перед ремонтом власники квартир купують молотки, викрутки, дрилі. Після закінчення ремонтних робіт багато інструментів не можна використовувати по-іншому — речі деякий час лежать без діла, а потім власники виставляють їх на продаж. Інструмент з невеликим пробігом прослужить другому власнику ще багато років.

Останні новини:  Звички людей, які живуть, не зраджуючи істинному “Я”

Художня література

На вторинному ринку представлені книги всіх жанрів, а багато бестселерів і рідкісні видання у відмінному стані продаються зі знижкою до 90%. Якщо художній твір входить в шкільну програму, на полях книги можна побачити корисні позначки попереднього власника.

Матеріали для творчості

У ремісників часто накопичуються залишки матеріалів для творчості. Зайві намистини, тканини і стрічки майстри продають в Інтернеті. Якщо загубився гудзик від пальта або зламалася блискавка на штанах, заміну потрібно шукати на подібних розпродажах. Ціни при покупці точно будуть нижчі, ніж у швейних магазинах, а різниці в якості гарантовано не буде.
Музичні інструменти

Сучасні музичні інструменти штампують на конвеєрах заводів, нехай ще недавно кожен екземпляр і збирали вручну. Майстри ретельно шліфували деталі, вивіряли місця з’єднання елементів, тому старі піаніно, скрипки і гітари часто звучать краще, ніж нові. Іноді на покупців чекає велика удача: у продажі з’являються раритетні музичні інструменти за вигідними цінами.

Останні новини:  6 способів зробити макарони корисними для схуднення

Ювелірні прикраси

Якщо жінка мріє про золоту каблучку або кольє, відправитися можна не в ювелірний бутік, а в ломбард. У комісійних магазинах коштовності продають за ціною металевого брухту, а іноді на вітрину ломбарду потрапляють непотрібні подарунки, які раніше навіть не приміряли.

Якщо до подібних товарів ставитися уважно, то заощадити для інших, більш важливих покупок ви зможете у два рахунки.

Однак пам’ятайте: є і ті речі, які вживаними купувати не можна.

news-xl.net