Основні причини, чому не варто сушити волосся феном у ванній

20.05.2024   19:00    290

Отже, після миття голови зручно висушити і укласти волосся перед дзеркалом. Найчастіше йдеться про дзеркало над раковиною — саме там більшість людей наводить красу. Однак це далеко не найвдаліше рішення. Експерти радять вибрати для косметичних процедур іншу кімнату. Ось чому не можна сушити волосся феном у ванній — є ряд причин.

Дві причини

Справа зовсім не в безпеці — загроза отримати удар струмом мінімальна. Вологе приміщення не дуже підходить для створення укладання. Є дві причини. Перша — висока вологість. Після купання у ванній кімнаті утворюється висока вологість. Це впливає на структуру волосся і може зіпсувати зачіску.

Останні новини:  Як зберегти вночі прохолоду в будинку, не включаючи кондиціонер

Зокрема, це правило стосується власників кучерявого волосся. Припустимо, кучері висушили феном. Після теплової обробки вони стають трохи сухими. Однак у вологому приміщенні залишаються найдрібніші частинки вологи, які «гуляють» по кімнаті. Вони осідають на волоссі — зачіска стає хаотичною, волосся складно зібрати в акуратний хвіст.

Ось чому не можна сушити волосся феном у ванній: друга причина

Існує і друга причина, через яку сушка волосся у ванній — погана ідея. Отже, у вологій ванній кімнаті волосся сохне набагато довше. На ньому постійно осідають дрібні частинки вологи — це перешкоджає укладанню. Довга сушка феном створює велике навантаження на волосся і псує його структуру.

Останні новини:  Як почистити дерев’яні і пластикові обробні дошки

Є кілька дієвих способів, які допоможуть укладати волосся швидко і ефективно. Після миття голови потрібно акуратно промокнути волосся рушником або спеціальною серветкою з мікрофібри. Отже, після цього волосся можна провітрити в кімнаті — головне, не перестаратися. Потім можна включити фен. Краще робити укладку в іншій кімнаті — наприклад, у вітальні або передпокої.

Останні новини:  Коли і як правильно поливати картоплю

Такі нескладні правила допоможуть заощадити час. Крім того, волосся буде захищене від негативного впливу. Також знизяться витрати на електроенергію.

Крім того, не слід користуватися феном в спальні. Річ у тім, що під час сушіння і укладання втрачається багато волосяних і шкірних лусочок. В результаті в ліжку можуть з’явитися постільні кліщі. У підсумку — поганий сон і “пом’ятий” зовнішній вигляд.
Ці нескладні правила допоможуть укладати волосся швидко і ефективно. Більше не буде ніяких зайвих витрат на електроенергію.