Іспанія передасть Україні партію танків Leopard та боєприпаси

21.05.2024   22:22    418


Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес анонсувала передачу Україні нового пакета військової допомоги. До нього увійдуть партія танків Leopard та боєприпаси. 

Про це Маргарита Роблес заявила під час 22-го засідання учасників контактної групи з питань оборони України «Рамштайн», інформує «Європейська правда».

Маргарита Роблес наголосила на критичній ситуації на фронті та запевнила, що Іспанія надаватиме Україні необхідну підтримку у терміновому порядку.

Останні новини:  Одні нехай воюють, а інші – працюють: у Німеччині розгорілися суперечки щодо виплат українцям

Міністерка оборони Іспанії анонсувала передачу Україні другої партії танків Leopard, яка має відбутися наприкінці червня. Кількість танків Маргарита Роблес не уточнила. Також до нового пакету військової допомоги увійдуть артилерійські боєприпаси калібру 155 мм, партія зенітних ракет Patriot, а також систем протидії дронам та оптико-електронні системи спостереження.

За словами Маргарити Роблес, новий пакет військової допомоги Україна отримає коштом внеску іспанської оборонної промисловості. Також вона заявила про намір підписати з Україною двосторонню безпекову угоду.

Останні новини:  Перша країна в Європі легалізувала марихуану для особистого використання


chasdiy.org