Чому ці перегони, між Audi RS4 і RS7, варті Оскара

27.05.2024   22:31    233

Різниця між Audi RS4 і RS7 становить 180 кінських сил

На іноземному YouTube-каналі з’явилося відео, на якому показано перегони в стилі драг-рейсинг, в яких беру участь високопродуктивні Audi RS4 і Audi RS7. Це дуже цікаві автомобілі і дуже цікаві перегони.

Наявність фірмового і бажаного багатьма любителями швидкої їзди шильдика Audi RS означає величезну величину продуктивності даної конкретної моделі від німецького автовиробника.

Останні новини:  Офіційно представлено четверте покоління BMW X3: кросовер став більшим і економічнішим

Audi RS4 і RS7 – два видатних представника сімейства RS, які славляться своєю потужністю і динамікою.

Audi RS4 і RS7

RS4, будучи більш компактним і легким, може похвалитися відмінною керованістю і швидким розгоном завдяки меншій вазі. З іншого боку, RS7 має більш потужний двигун і передові технології, що робить його ідеальним кандидатом для дрег-рейсингу.

У дрег-рейсингу, де кожна секунда на рахунку, важливими є не тільки потужність і вага, а й такі фактори, як аеродинаміка, розподіл ваги, зчеплення з дорогою і реакція на стартовому світлофорі. RS4 може мати перевагу на старті завдяки кращому зчепленню та меншій вазі, але RS7 швидко надолужить згаяне завдяки своїй потужності.

Також важливо враховувати умови траси та погоди, які можуть суттєво вплинути на результат перегонів. На сухому асфальті з хорошим зчепленням RS7, ймовірно, матиме перевагу завдяки своїй потужності і технології quattro, що забезпечує відмінний розподіл крутного моменту.

Останні новини:  Штраф за каністру з паливом: які обмеження щодо перевезення бензину

Зрештою, хоча RS4 може бути швидшим на коротких дистанціях, RS7, найімовірніше, обжене його на довших дистанціях завдяки своїй високій максимальній швидкості та потужності, незважаючи на всі технічні характеристики, результат дрег-рейсу часто залежить від навичок і досвіду водія.


avtosota.com