Цей засіб відмиває навіть старий жир з кришок для сковорідок

22.05.2024   20:20    220

Багато господині в побуті стикаються із завданням не з простих — як прибрати липкість зі сковороди, особливо з кришки у важкодоступних місцях. І знати ефективні та досить прості методи, як відмити скляний посуд від старого жиру, нікому не завадить.

ЯК ОЧИСТИТИ КРИШКУ СКОВОРОДИ ВІД ЖИРУ — ЛАЙФХАКІ

Є два перевірені способи:

  • Очищення за допомогою перекису водню. Застосовуючи цей метод, необхідно рясно нанести перекис водню на кришку, особливо під обідок, залишити на 15-20 для дії, після чого ретельно очистити, використовуючи щітку, і промити водою.
  • Очищення за допомогою харчової соди. Для цього способу потрібно розподілити соду по всій кришці, залишити на якийсь час, буде достатньо 5-10 хвилин, і пройтися щіткою по кришці, очищаючи її круговими рухами. Після процедури промити кришку.
Останні новини:  Чим тонік відрізняється від тонера

Якщо ж ви ламаєте голову над тим, як відмити силіконову кришку від сковороди, то з цих двох способів найбільше підійде із застосуванням харчової соди.

ЯК РОЗІБРАТИ КРИШКУ СКОВОРІДКИ — ЧИ ВАРТО ЦЕ РОБИТИ

Вищеописані методи справляються з очищенням кришок у важкодоступних місцях. І якщо посуд передбачає розбирання, прочитайте інструкцію від виробника, перш ніж «крутити» самостійно. Якщо пристрій цілісний та розбирання не підлягає, то радимо використовувати перевірені способи очищення кришки повністю.

Уважно ознайомтеся з інструкцією, купуючи сковорідку. У більшості моделей обідок та ручка кришки знімаються досить легко.

Останні новини:  Як зробити рідину для фумігатора власноруч