Автомобілісти назвали панорамний дах найнепотрібнішою опцією

20.05.2024   19:00    637

Більшість (47%) автомобілістів хотіли б мати у своїй машині зимовий пакет із підігрівом керма, обігрівом скла і задніх сидінь, дистанційним запуском.

А найбільш переоціненою опцією українці назвали панорамний дах – так вважають 45% опитаних автомобілістів. Причому чим старшим стає автолюбитель, тим менше він готовий переплачувати за цю опцію. Це випливає з результатів дослідження компанії Autolist.

Українці хотіли б, щоб їхній автомобіль був оснащений камерами заднього виду – за цю опцію проголосували 46% респондентів. Крім того, однією з найбажаніших опцій стала система контролю «сліпих зон» – її обрали 42% опитаних.

Останні новини:  51 тис грн штрафу і 10 років без прав: водії в Україні ігнорують важливе правило

Також до топ-10 опцій мрії увійшли роздільний клімат-контроль, додаткові подушки безпеки, просунута аудіосистема, активний круїз-контроль, екстрене гальмування, панорамний дах і мультимедійна система з Android Auto або Apple CarPlay.

Цікаво, що чоловіків сильніше приваблює комфорт і мультимедіа: вони називають у середньому більше опцій у їхньому ідеальному автомобілі.

Останні новини:  Серійну версію флагманського кросовера Smart розсекретили у Китаї

Залежать уподобання і від віку: люди 25-44 років хочуть отримати більше додаткових опцій, ніж представники інших категорій.

панорамний дах

Серед найбільш переоцінених опцій, окрім панорамного даху, українці назвали асистента допомоги під час водіння – за нього проголосували 32% респондентів. При цьому чоловіки налаштовані до цієї опції більш скептично, ніж жінки: зайвою назвали її 36% чоловіків і 28% жінок.

Останні новини:  Новий Jeep Renegade коштуватиме 25 тисяч доларів

Також автомобілісти не готові доплачувати за просунуту аудіосистему – 30%. Більше за інших цінують цю опцію молоді люди віком до 24 років: серед них лише 16% назвали її переоціненою. Натомість серед представників покоління 65+ частка тих, хто вважає цю опцію зайвою, склала 45%.

У містах із населенням від 250 тис. до 1 млн однією з переоцінених опцій виявився безключовий доступ (30%).

avtosota.com