6 простих прийомів фарбувань, які молодять

15.05.2024   12:20    237

Ми вважаємо, що омолодження не повинно бути головною метою при корекції кольору волосся. Але при цьому знаємо, на які чудеса здатний правильний вибір відтінку: можна скинути візуально до 10 років! Знайти вірне рішення часом непросто, але ми підкажемо кілька варіантів фарбувань, які змусять оточуючих думати, що ви набагато молодше.

Віднімаємо 2 тони

Один із секретів — це фарбування на 1-2 тони світліше натурального кольору волосся. Цей спосіб підійде тим, у кого від природи досить темне волосся. При такому фарбуванні колір очей стає яскравішим, вікові зміни шкіри менше кидаються в очі. Якщо ж тон шкіри темний, то можна трохи висвітлити кінці волосся — тоді колір шкіри придбає більш золотистий відтінок.

Останні новини:  Як на дитину впливає синдром відмінника

Підсилюємо червоний

Ще один варіант для брюнеток і рудоволосих, який зараз у тренді, це насичений червоний, каштановий або мідний. Тільки важливо уникнути “плоского” фарбування. Нехай майстер використовує кілька барвників різного відтінку, щоб додати текстуру і переливи кольору.

Відбиваючи світло навколо обличчя, цей теплий відтінок надасть шкірі більш молодий, сяючий вигляд. Неправильна техніка в яскравому фарбуванні може зробити колір обличчя хворобливим і підкреслити мімічні зморшки.

Застосовуємо мелірування

Відмінний ефект візуального омолодження створюють техніки мелірування, наприклад шатушь і балаяж — яскравість і контраст волосся робить нас молодше і свіжіше. До того ж ця техніка ідеально маскує сивину.

Мелірування підходить для будь-якого віку і кольору волосся. Різниця лише в тому, що на темному волоссі доведеться підтримувати відтінок інтенсивніше і частіше, ніж на більш світлому. Головна мета — домогтися максимально натурального і м’якого переходу кольору, що допоможе візуально освіжити тон обличчя і відверне увагу від дрібних зморшок.

Останні новини:  Як підвищити врожайність полуниці: цікава хитрість з дріжджами

Дегустуємо карамельний

Для брюнеток, не готових до екстремальних змін, відмінним варіантом буде додавання карамельного відтінку в балаяж, що додасть обсягу волоссю, візуально пом’якшить риси обличчя і зробить образ молодше і м’якше.

Також омолодити образ брюнетки допоможе золотистий балаяж. Такий відтінок, буде ловити сонячне світло на пасмах, що обрамляють обличчя, відволікати увагу від будь-яких недосконалостей, особливо на щоках.Зігріваємо блонд

Для блондинок “від коренів до кінчиків”, що підтримують тотальний блонд, важливо підібрати максимально відповідний відтінок. Особливу небезпеку для них таїть сивина, яка візуально старить колір обличчя через попелястий відтінок.

Останні новини:  Як правильно прати джинси, щоб вони не втратили форму

Секрет в тому, щоб підібрати теплі натуральні тони, властиві юності (карамельний, світло-каштановий, медовий блонд) і відійти від платинових або білих.

Пробуємо контуринг

Для тих, хто не готовий повністю фарбувати все волосся, прекрасно підходить техніка контурінга, за допомогою якої можна додати трохи світлих відтінків, приховати біля скронь сивину і освіжити образ. Спробуйте!

Пам’ятайте, що темні кольори завжди візуально додають вік. Холодні відтінки з роками можуть виглядати не так виграшно, як раніше.

І не забувайте, що стрижка і підтримання здоров’я волосся також важливі,.


novosti24.kyiv.ua