Вік 40 років і старше: ознаки того, що потрібно обов’язково звернутися до лікаря

20.04.2024   12:31    620

Коли ваш вік становить 40 років і старше, деякі ознаки, що подаються організмом, можуть говорити про те, що потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

До 40 років ми повинні навчитися помічати відбуваються з тілом і станом організму зміни, що стає цілком вирішуваним завданням при уважному ставленні до себе і свого здоров’я. Про це в інтерв’ю виданню Express Health розповіла британський лікар Філіпа Кей, також перерахувавши в ньому ознаки, що сигналять про необхідність звернення до лікарів. На що ж експерт радить звертати пильну увагу в зрілому віці?

Останні новини:  Небезпечний рівень холестерину можна визначити по очах

Головний біль. За словами медика, головні болі, супроводжувані двоїнням в очах, вимагають обов’язкового відвідування терапевта. Можливо, знадобиться обстеження мозку.Проблеми з порожниною рота. Виразка в роті, що не загоюється протягом трьох тижнів, а також біль в горлі, що триває три тижні або довше, – це теж тривожна ознака, з яким потрібно до лікаря.

Змінилася робота травної системи. Постраждала людина може відчувати біль в животі, яка немов супроводжує переміщення їжі по травному тракту. Якщо подібне відчуття зберігається на три тижні і більше, слід негайно записатися на прийом в медустанову, – особливо, коли крім болю можна помітити і інші зміни функцій кишечника, або кров у фекаліях.Ознаки остеопорозу. Доктор Філіпа зазначає, що люди віком старше 40 років також схильні до ризику остеопорозу-ослаблення кісток через зниження їх щільності. Ось симптоми, які можуть сигналізувати про проблему: з’являються відчуття, властиві рефлюксної хвороби (печія, болі за грудиною), починає виступати вперед живіт, виникають регулярні болі в спині і тазостегнових суглобах.

Останні новини:  Знайдений сорт бобів, який здатний наблизити до довголіття

Поганий стан серця. Головна причина хвороб серця, атакуючих людини у віці 40 років і старше – це порушене кровопостачання міокарда через накопичення в кровоносних артеріях жирових (холестеринових) відкладень. Одним з ознак того, що артерії заповнені холестерином і серце в зв’язку з цим відчуває перевантаження, є надзвичайно сильна пітливість, що виникає поза всяким зв’язком з температурою повітря або фізичними навантаженнями. Якщо надмірне потовиділення проявляється вночі, потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

Останні новини:  Прості продукти для захисту від ішемічної хвороби серця