Вчені: фізичні покарання небезпечні для дітей

19.04.2024   15:11    353

Огляд досліджень, показав, що фізичне покарання дітей неефективне для запобігання проблем з поведінкою. Замість цього воно провокує зростання проблем і інших несприятливих наслідків.

Міжнародна команда вивчила дослідження, пов’язані з фізичним покаранням, таким як шльопанці, і виключила будь-яку поведінку, яка могла являти собою фізичне насильство над дитиною.


“Немає ніяких доказів того, що фізичне покарання корисно для дітей”, – розповідає професор Елізабет Гершофф, старший автор статті. “Всі докази вказують на те, що фізичне покарання є шкідливим для розвитку та благополуччя дітей”.

Останні новини:  Над Португалією пролетів яскравий метеорит

В огляд були включені 69 досліджень. Вчені виявили, що фізичне покарання не було пов’язане з будь-якими позитивними наслідками для дітей і збільшувало ризик насильства або зневаги з боку дорослих.У документі вказується, що негативні наслідки, пов’язані з фізичним покаранням, такі як проблеми з поведінкою, мали місце незалежно від статі, раси та загального стилю виховання. Автори також виявили докази того, що величина негативних результатів для дітей тим більше, чим частіше застосовувалися фізичні покарання.

Останні новини:  Убереже органи і виведе алкоголь: учені створили унікальний гель від похмілля


ua-novosti.info