Топ-5 класних фільмів, з якими можна подорожувати, не виходячи з дому

03.04.2024   03:33    1195

Через війну всі ми змушені більше часу проводити вдома. Звичайно, душа може жадати мандрів і подорожей в теплу весняну погоду, але поки за допомогою фільмів.


Ми склали добірку фільмів, завдяки яким можна подорожувати, не виходячи з дому.

1. Стежки (Tracks, 2013)

Головна героїня – юна дівчина на ім’я Робін, задумала перетнути всю Австралію разом із чотирма верблюдами і собакою. Про це дізнався журнал National Geographic, який відправив до неї фотографа, а сама вона буде писати для них подорожні нотатки.

Останні новини:  За якими ознаками можна зрозуміти, що сімейне щастя недовговічне?

2. Тепер я йду у дику далечінь (Into the Wild, 2007)

Крістофер закінчив коледж, будучи одним із кращих студентів. Але після випуску він віддає заощадження на благодійність, а сам вирушає автостопом на Аляску. І по шляхом до дикої природі він обзаводитися новими знайомствами, які змінять його життя.3. Подорож Гектора в пошуках щастя (Hector and the Search for Happiness, 2014)

Лондонський психіатр Гектор занурився в стан кризи, адже його клієнти не можуть стати щасливішим. Тоді він вирішив сам дізнатися, що ж таке справжнє щастя, вирушивши у подорож світом.

Останні новини:  7 способів підтримувати чистоту, коли всі сидять вдома

4. Їсти, молитися, кохати (Eat, Pray, Love, 2010)

У центрі сюжету – заміжня Елізабет Гілберт, яка вирішила одного разу в корені змінити своє життя. Розлучившись з чоловіком, вона вирушила в різні куточки світу, щоб пізнати себе, свої почуття, а також відкрити нові горизонти.5. Таємне життя Волтера Мітті (The Secret Life of Walter Mitty, 2013)

Приголомшлива і надихаюча стрічка про людину, яка відповідає за ілюстрації у журналі Life. Його життя далеко не таке насичена, як хотілося б. У своїх мріях Уолтер поринає в подорожі і пригоди, і одного разу у нього з’являється шанс втілити їх у реальність.

Останні новини:  Як приготувати соковиту гуску в духовці: 5 оригінальних рецептів та секрети приготуванняvsviti.com.ua