Названі продукти, які не можна поєднувати з алкоголем

18.04.2024   22:31    550

Алкоголь здатний завдати шкоди здоров’ю і сам по собі. Але в поєднанні з певними продуктами він стає по-справжньому небезпечний, вражаючи печінку, підшлункову залозу і серце.


Фахівці не рекомендують закушувати спиртні напої солодощами. До них відносяться не тільки торти і шоколад, але і диня, виноград, кавун. Закушуючи цим набором продуктів, у нас є всі шанси захворіти панкреатитом. Якщо у людини підвищений тиск, їй не можна вживати алкоголь в поєднанні з кавою і чаєм. В цьому випадку зростає небезпека гіпертонічного кризу.

Останні новини:  Вчені розповіли про користь сала для здоров’я та схуднення

Всупереч загальній думці, закушувати смаженим жирним м’ясом теж не рекомендується. Від цього можуть виникнути проблеми з травленням. Смажене м’ясо краще замінити на відварне або рибу.

Також лікарі не радять використовувати в якості закуски гострі продукти, оскільки вони дратують стінки шлунка і алкоголь всмоктується швидше. Мариновані продукти, в тому числі огірки і квашена капуста, також не бажані.Завершують список продуктів, які небажані в поєднанні з алкоголем свіжі помідори: органічні кислоти, котрі містяться в них можуть спровокувати нетравлення шлунка і метеоризм.

Останні новини:  Найбільш корисну рибу назвала дієтологиня


elegantwoman.kyiv.ua