Наречений і наречена втекли зі свого весільного прийому, залишивши гостей у подиві

19.04.2024   00:50    414

Молодята заздалегідь усе спланували, змінивши дату свого медового місяця. Вони були впевнені, що брат нареченого спробує зіпсувати їм весільну церемонію.


Сестра нареченого не може змиритися з тим, що її брат вирішив втекти в медовий місяць одразу після того, як сказав “так” своїй коханій. Про цю історію пише британський таблоїд The Mirror.

За словами дівчини, його вибір викликав “багато драми” та залишив багатьох людей засмученими, адже гості залишилися чекати в залі реєстрації, щоб привітати молодят, які так і не з’явилися.

“Я не розумію, навіщо їм пропускати те, за що вони заплатили. Ніхто навіть не знав, що вони збираються це зробити, крім одного з їхніх друзів, тож це було повною несподіванкою. Після весілля мій брат і його дружина мали бути представлені всім у залі для прийомів. Їхній друг, який мав представити їх, натомість сказав усім, що молодята поїхали в медовий місяць, і подякував усім за участь. Після цього відразу ж почали подавати їжу. Фотографа відправили додому, мабуть, мій брат і його дружина фотографувалися до церемонії”, — анонімно написала вона на популярному форумі Reddit.

Останні новини:  Дивіться, як мило чоловік вчить своє цуценя незвично спускатися по сходах
Весілля, наречена, наречений і наречена, молодята, втекли з весілля, весільна церемонія, весілля, сім'я, гості на весіллі Fullscreen
Ілюстративне фото
Фото: Pexels

Молода пара попрямувала в аеропорт Бристоля (Велика Британія), щоб вирушити в медовий місяць.

“Звичайно, ми були збентежені. Мої батьки були розлючені, вони поговорили з їхнім другом, тому що мій брат і його дружина не відповідали на дзвінки. Їхній медовий місяць мав відбутися через кілька місяців. Вочевидь, вони скасували його два тижні тому та вибрали іншу дату”, — продовжила сестра.

Останні новини:  Мережу підкорив ролик, на якому кіт повторив за господарем нескладний трюк з монеткою

Однак згодом виявилося, що молодята не хотіли бути присутніми на прийомі не просто так, адже брат нареченого збирався поділитися із сім’єю та гостями своєю важливою новиною. Його дівчина була вагітна, і вони збиралися оголосити про це та про те, що хочуть одружитися під час церемонії.

“Це засмутило моїх батьків, мого брата і його дівчину”, — додала сестра нареченого.

Останні новини:  Австралієць стрибнув з борту круїзного лайнера через програш в казино
Весілля, наречена, наречений і наречена, молодята, втекли з весілля, весільна церемонія, весілля, сім'я, гості на весіллі Fullscreen

Багато користувачів форуму були шоковані вчинком нареченого та нареченої, але дізнавшись про змову, стали на їхній бік.

“Я був на вашому боці та був роздратований, поки не побачив, що ваш другий брат і його дівчина збираються оголосити про свою вагітність на прийомі. На весіллі не можна нічого оголошувати або заручатися, якщо ти не запитав і не отримав дозволу від нареченого та нареченої”, — написав один із них.