Медики назвали небезпеку вживання вишні на голодний шлунок

20.04.2024   17:00    236

Європейські медики назвали небезпеку, що виходить від вишні. Названий продукт не можна вживати на голодний шлунок. У ряді випадків спостерігається нанесення шкоди здоров’ю.

Вишня вкрай корисна для серцево-судинної системи завдяки вітаміну РР. Відзначено також позитивний вплив аскорбінової кислоти, так як вона збільшує проникність кровоносної системи. Вміщені в даній ягоді кумарини регулюють процес згортання крові. Є залізо, калій, магній і фосфор, при цьому попереджається утворення тромбів за рахунок розрідження кровоносного складу.

Останні новини:  3 продукти, які викликають найсильніше здуття живота

Разом з тим люди, які мають підвищену кислотність, повинні утримуватися від даного продукту. Вишні не можна вживати на голодний шлунок, так як в них є значна кількість різних кислот органічного походження: фолієва, бурштинова, лимонна, саліцилова і яблучна. Стоматологи рекомендують після вживання даних ягід в обов’язковому порядку обполіскувати порожнину рота, так як кислота руйнує емаль зубів.

Не рекомендується вишня людям, які мають гастрити або виразкову хворобу, то ж відноситься до пацієнтів з підвищеною кислотністю шлунка. У ряді випадків названий продукт викликає стійку алергічну реакцію, особливо при загостренні хронічних захворювань.

Останні новини:  Від хвороб серця, раку і токсинів: секрет довголіття знайшли в популярному фрукті