Ця техніка нанесення туші змінює форму очей та робить обличчя худим

20.04.2024   07:40    722

За допомогою макіяжу можна не тільки підкреслити риси обличчя, але і повністю їх змінити. На своєму прикладі це вирішила довести Сюзана, чий б’ютіхак в соцмережі подивилися майже півмільйона разів.


Дівчина запевняє, що за допомогою туші можна змінити форму очей. Для цього вона скористалася двома різними техніками.

Перше око Сюзана нафарбувала звичайною щіточкою, починаючи від коренів. Дівчина нанесла кілька шарів туші. В результаті погляд вийшов більш відкритим і ляльковим, а око більш круглим. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от S U Z A N A ♡🇦🇱 (@makeupbysuziii)Потім Сюзана нафарбувала друге. На цей раз дівчина продемонструвала, як наносити туш для вій, щоб отримати миттєвий ліфтинг-ефект і мигдалевидну форму очей. Вона озброїлася зігнутою щіточкою і нанесла продукт тільки на зовнішній куточок.

Останні новини:  Три причини, чому потрібно підв’язувати помідори

Тут, за її словами, дуже важливо рухатися у напрямку в бік, а не вгору. Це необхідно для того, щоб подовжити крайні вії і отримати лисячий погляд.

Багато користувачів були захоплені результатом. Правда, знайшлися і ті, хто заявив, що дівчині вже від природи пощастило з віями. У відповідь Сюзана пояснила, що насправді просто піклується про них, акуратно знімаючи макіяж і використовуючи касторову олію.

Останні новини:  5 секретів та тонкощів правильного флірту


ua-vestnik.com