Четверо іноземців на квадроциклах порушили український кордон

14.04.2024   21:21    339

Порушників, які перетнули кордон з Угорщини в Україну виявили за допомогою біспектральної камери

Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.

Осіб, які незаконно потрапили в Україну затримав наряд відділення інспекторів прикордонної служби “Бодалово” Мукачівського загону.


Порушників, які поза пунктами пропуску трьома квадроциклами та мотоциклом перетнули кордон з Угорщини в Україну виявили за допомогою біспектральної камери. На їх затримання негайно висунулась група реагування.

Останні новини:  На Київщині чоловік з ножем напав на поліцейського, який приїхав на виклик 

Чоловіків затримали. Ними виявились громадяни Польщі. Іноземці пояснили, що є членами спільноти, яка займається екстремальним прокатом кросових мотоциклів та квадроциклів.

У квітні у Польщі стартувала акція під назвою “2222 км”, зміст якої полягає в тому, що добровольці, які беруть у ній участь, зобов’язані проїхати маршрутом від Кракова до Стамбула, долаючи щодоби близько 300 км здебільшого бездоріжжям.

Останні новини:  "Київстар" ініціював зміни для низки тарифних планів

“Через проблеми зі зв’язком, іноземці заблукали, втратили орієнтування на місцевості і незчулися, як опинилися на території України”, – пояснили затримані.Стосовно громадян Польщі прикордонники склали протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”. Справи скеровано до суду. Згодом, в порядку реадмісії, іноземців повернуть в Угорщину.

Останні новини:  "Київстар" ініціював зміни для низки тарифних планів


hronikers.com