Українська співачка Наталка Карпа щемко звернулася до свого чоловіка-військового з нагоди його 37-річчя, опублікувавши емоційне привітання, у якому подякувала йому за службу та підтримку родини.
Артистка наголосила на важливості їх стосунків та взаємної підтримки протягом багатьох років.
«Я дуже собі подобаюсь, коли ти є поруч. Колись прочитала думку, що якщо поруч із людиною ти подобаєшся самій собі — це і є гармонія. Це взаємність. Це любов. І знаєш… я щоразу переконуюсь, що це правда», — написала Карпа.
Вона також подякувала чоловікові за його службу у Збройних силах України та висловила гордість за його вибір.
«Дякую тобі за те, що сьогодні ти служиш у Збройних Силах України. За те, що захищаєш мене, нашу донечку, нашу сім’ю і всю нашу Україну. Я знаю, яку ціну має цей вибір. І пишаюся тобою», — зазначила співачка.
В кінці свого звернення співачка побажала здоров’я, сили та божого захисту для чоловіка.

Наталка Карпа та її чоловік. Фото: Соцмережі
Читайте також:

628