Наталка Карпа ніжно привітала чоловіка-військового з 37-річчям: що написала співачка

Сьогодні,   13:51    113


Українська співачка Наталка Карпа щемко звернулася до свого чоловіка-військового з нагоди його 37-річчя, опублікувавши емоційне привітання, у якому подякувала йому за службу та підтримку родини.

Артистка наголосила на важливості їх стосунків та взаємної підтримки протягом багатьох років.

«Я дуже собі подобаюсь, коли ти є поруч. Колись прочитала думку, що якщо поруч із людиною ти подобаєшся самій собі — це і є гармонія. Це взаємність. Це любов. І знаєш… я щоразу переконуюсь, що це правда», — написала Карпа.

Вона також подякувала чоловікові за його службу у Збройних силах України та висловила гордість за його вибір.

Останні новини:  Українські артисти зізналися, коли востаннє читали Конституцію: що розповіли співаки

«Дякую тобі за те, що сьогодні ти служиш у Збройних Силах України. За те, що захищаєш мене, нашу донечку, нашу сім’ю і всю нашу Україну. Я знаю, яку ціну має цей вибір. І пишаюся тобою», — зазначила співачка.

В кінці свого звернення співачка побажала здоров’я, сили та божого захисту для чоловіка.

Останні новини:  Мінус 30 кілограмів: дружина Ткача роздяглася в Одесі та приголомшила новою фігурою

Наталка Карпа та її чоловік. Фото: Соцмережі

Читайте також:





blik.ua