Блогерка заявила про майбутнє Ольги Мартиновської після скандалу: що на неї чекає

Сьогодні,   09:26    97


Імідж Ольги Мартиновської опинився під ударом після гучного скандалу. Інфлюенсерка Тетяна Савіцька розповіла, чи залишиться кулінарка суддею «МастерШеф».

Після гучного скандалу навколо судді «МастерШеф» Ольги Мартиновської, що стосувався знущань над тваринами, експертка з інфлюенс-маркетингу Тетяна Савіцька поділилася думкою про подальшу долю кулінарки. Про це вона розповіла в інтерв’ю для видання РБК-Україна.

Останні новини:  Наталка Денисенко та Юрій Савранський заручилися: фото обручки 2026

За словами блогерки, інцидент завдав непоправної шкоди іміджу зірки, адже довіру аудиторії, втрачену через подібні дії, повернути вкрай складно, а Маша Єфросиніна взагалі не мала публікувати інтерв’ю.

«Оля втратила свою репутацію на дуже довгий час. Коли ти втрачаєш особистий бренд на ринку, його відновити майже неможливо, відверто кажучи. Треба було це не публікувати. Треба думати наперед. Це, можливо, було створено спеціально. Дівчата не думали про наслідки», – відверто сказала дівчина.

Тетяна Савіцька. Фото: РБК-Україна

Савіцька також висловилася про подальше суддівство Ольги на проєкті «Мастершеф». Експертка переконана, що СТБ не піде на ризик та не ставитиме під загрозу свій авторитет заради однієї особи.

Останні новини:  26 червня 2026 року: які свята відзначають в Україні та світі

На її думку, звільнення Мартиновської є неминучим, оскільки для шоу збереження позитивного іміджу в очах глядачів є пріоритетом, тому керівництво проєкту, ймовірно, вже шукає заміну на роль судді.



blik.ua