На Шрі-Ланці затримали групу монахів, у яких виявили 110 кілограмів канабісу

29.04.2026   17:45    397


На Шрі-Ланці затримали групу монахів, у яких виявили 110 кілограмів канабісу

В аеропорту столиці Шрі-Ланки затримали групу монахів, у багажі яких виявили загалом 110 кг канабісу.

Про це повідомляє ВВС, передає Укрінформ.

За словами митників, у кожного з 22 монахів, які прибули у столицю Коломбо, виявлено близько 5 кілограмів кушу (канабісу), захованого у «потайних кишенях».

Останні новини:  У Румунії запрацювала система MEROPS для протидії дронам

Монахи, переважно студенти, поверталися з Таїланду після чотириденного відпочинку, повністю оплаченого невідомим спонсором.

У поліції вважають, що вони могли не знати, що перевозили. Наркотики виявили серед шкільного приладдя та солодощів.

Ще одного ченця, якого підозрюють в організації поїздки, затримали в передмісті. Він, за інформацією поліції, сказав іншим монахам, що «ці посилки є пожертвою».

Останні новини:  Суд у Німеччині попросив ЄС роз’яснити правила захисту українців

Двадцятьох двох монахів узяли під варту на сім днів.

Це перший випадок, коли групу ченців арештували за підозрою у контрабанді наркотиків до Шрі-Ланки через аеропорт.

Фото: Niels Steeman on Unsplash


ukrinform.ua