Олена-Христина Лебідь насмішила, як у купальнику та на підборах просто посеред снігу рубає дрова (фото)

05.01.2026   19:10    881

Олена-Христина Лебідь
Олена-Христина Лебідь / © instagram.com/elena_kristina_lebed

Українська телеведуча Олена-Христина Лебідь показала, як купальнику просто посеред засніженого подвір’я рубає дрова.

У своєму Instagram знаменитість пожартувала, як повертає своє тіло у форму після новорічних свят. Олена-Христина Лебідь показалась у купальнику та у взутті на підборах просто посеред засніженого подвір’я. Щоб не мерзнути, ведуча займалась таким собі активним спортом. Олена-Христина Лебідь рубала дрова. Схоже, їй це чудово вдавалось.

Останні новини:  Мадонна з молодшими доньками влаштувала різдвяну фотосесію

Ведуча також пожартувала, що загадала на Новий рік побільше активного спорту, проте чи то щось пішло не так, чи то Санта Клаус неправильно почув її бажання.

Олена-Христина Лебідь / © instagram.com/elena_kristina_lebed
Олена-Христина Лебідь / © instagram.com/elena_kristina_lebed

«Коли треба відновити форму після Нового року, і я загадала собі активний спорт під ялинку! Але Санта Клаус явно недочув!» – пожартувала ведуча.

Останні новини:  Романтична відпустка: Г’ю Джекман та Саттон Фостер на пляжі Коста-Ріка


tsn.ua