Її сфотографували поруч з чоловіком принцом Гоконом, коли вони разом вболівали за норвезьку національну команду з Королівського палацу під час їхнього матчу проти Бразилії на Чемпіонаті світу з футболу 2026 року.
Метте-Маріт була зазнімкована, сидячи на дивані, одягнена в сірий кардиган, чорну футболку та блакитні джинси. Вони з чоловіком мали шарфи національної збірної на шиї.
На іншому знімку вони стояли біля вікна палацу, спостерігаючи за радісними вигуками футбольних фанатів.
«Уся родина з великим хвилюванням стежила за матчем: король і королева з Магереї, спадковий принц і принцеса — з Королівського палацу, а також принцеса Інгрід Олександра та принц Сверре Магнус — зі стадіону у Сполучених Штатах.
«Вітаємо національну збірну, тренерський штаб і всю Норвегію з цим визначним досягненням!» — йдеться у підписі під знімками.
Раніше ми показували фото принцеси Інгрід Олександри та принца Сверре Магнуса зі стадіону у США.

856
