Українські артисти продовжують активно реагувати на події в країні. Йдеться про мітинги на підтримку колишнього очільника Міноборони Михайла Федорова.

У коментарі головній редакторці Новини.LIVE Олені Халік свою думку на Atlas Festival висловили гуморист і співак Іван Люлєнов, співачка Даша Майорова та письменник і військовослужбовець Сергій Жадан.
Публічні особи висловили думку про протести
Іван Люлєнов заявив, що можливість громадян мирно виходити на протести навіть під час повномасштабної війни є ознакою демократичної держави. За його словами, подібні акції також відбуваються в Молдові, а ставлення до українців там залишається дружнім і підтримуючим.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
«Я дуже радий, що ми живемо в таких країнах, де люди можуть вийти й сказати про те, що вони відчувають. І це все відбувається мирно навіть під час війни», — наголосив Люлєнов.
Співачка Майорова також підтримала учасників протестів. Вона зізналася, що захоплюється креативністю протестувальників і їхніх плакатів та, якщо матиме можливість, планує особисто долучитися до однієї з акцій.
«Я максимально підтримую те, що відбувається. Якщо встигну, обов’язково хочу потрапити на акцію», — сказала артистка.
Письменник і військовослужбовець Сергій Жадан також зазначив, що право українців на мирне волевиявлення гарантоване Конституцією України, тому громадяни мають повне право ним користуватися.
«Право на волевиявлення є базовим правом українців, підкріпленим Конституцією України», — підкреслив Жадан.
Нагадаємо, акції протесту проти відставки Михайла Федорова проходять в Києві, Львові, Харкові та інших містах України. Учасники вимагають перегляду кадрового рішення та наголошували на важливості збереження реформ у сфері оборони й цифровізації.

1166