Фото: Getty Images
Трамп зробив неочікувану заяву щодо Ірану
Президент США Дональд Трамп заявив, що США можуть захопити Ормузьку протоку, якщо не вдасться досягти домовленостей з Іраном.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати можуть взяти під контроль Ормузьку протоку, якщо не вдасться досягти домовленостей з Іраном. Про це він сказав в інтерв’ю Fox News на тлі переговорів з іранською делегацією у Швейцарії, повідомляє CNN.
За словами Трампа, Вашингтон готовий вдатися до жорстких заходів у разі блокування одного з найважливіших маршрутів транспортування нафти у світі.
«Ми можемо захопити протоку, якщо доведеться. Якщо вони не укладуть угоди, ми стягуватимемо мита», – заявив американський президент.
Трамп також звернувся до представників Ірану, які беруть участь у переговорах у Швейцарії.
«Якщо ви її закриєте, у вас не буде країни. Ви навіть не повернетеся до своєї клятої країни», – сказав він.
У свою чергу іранська делегація, яка бере участь у переговорах зі США у Швейцарії, висловила протест через заяву Трампа.
Також повідомлялося, що президент США Дональд Трамп пригрозив запровадити збори за прохід через Ормузьку протоку, якщо остаточної угоди з Іраном не буде досягнуто.

653