Кіт Урбан вперше публічно звернувся до Ніколь Кідман після розлучення

Сьогодні,   09:00    386
4061_kit_urban1.jpg (27.59 Kb)

Кіт Урбан публічно привітав Ніколь Кідман з днем ​​народження через кілька місяців після їхнього розставання. Музикант вперше після розлучення звернувся до колишньої дружини у соціальних мережах.

У сторіс артист опублікував коротке повідомлення:

«З днем ​​народження, Ніколь Мері!»

Особливу увагу фанатів привернуло те, що Урбан використав друге ім’я актриси — багато хто сприйняв це, як особистий і теплий жест.

Останні новини:  Новий імідж CHEEV отримав підтримку Злати Огнєвіч: співачка висловилася про сміливий експеримент колеги

За даними Daily Mail, це стало першим публічним зверненням музиканта до Кідман після завершення їхніх стосунків. Пара оголосила про розлучення восени 2025 року після майже 20 років шлюбу, а офіційне розлучення було оформлено у січні 2026 року.


bilshe.com