Делегації США та Ірану вирушили на переговори

Сьогодні,   09:45    213

Делегації США та Ірану вирушили на переговори

Фото: Getty Images

Переговори США-Іран перенесені на неділю

Очікується, що зустріч у Швейцарії пройде вже у неділю. Вона мала відбутися у п’ятницю, але була скасована через бойові дії Ізраїлю проти руху Хезболла в Лівані.

Віцепрезидент США Джей Ді Венс, а також делегація від Ірану вирушили до Швейцарії на переговори щодо угоди про припинення війни. Очікується, що зустріч у Швейцарії пройде вже у неділю, 21 червня. Про це повідомляють Reuters, МЗС Пакистану та Tasnim News.

Останні новини:  У Сербії на антиурядовий протест вийшли тисячі людей

До делегації Ірану увійшли міністр закордонних справ Аббас Аракчі, а також високопосадовці служб безпеки, центрального банку та нафтової галузі. З боку США, окрім Венса будутьспецпредставник Стів Віткофф та зять Трампа Джаред Кушнер.

Джей Ді Венс заявив, що меморандум виконується та що «він не бачив жодних доказів того, що протоку було закрито».

Останні новини:  Трампа "накачали" шкідливими ідеями - Кремль

Telegram-канал Clash Report повідомляє, що іранська делегація вже прибула до Цюриху.


korrespondent.net