У разі зриву угоди з Іраном стягувати плату в Ормузькій протоці зможуть тільки США - Трамп

Сьогодні,   14:15    137


У разі зриву угоди з Іраном стягувати плату в Ормузькій протоці зможуть тільки США - Трамп

Президент США заявив, що протягом 60 днів дії режиму припинення вогню з Іраном за прохід через Ормузьку протоку не стягуватимуться жодні збори.

Про це Дональд Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social, передає Укрінформ.

«Протягом 60 днів під час дії режиму припинення вогню в Ормузькій протоці не буде жодних грошових зборів. І після завершення цього 60-денного періоду жодних зборів також не буде, якщо тільки вони не будуть запроваджені Сполученими Штатами Америки на свою користь», – вказав господар Білого дому.

Останні новини:  Кількість біженців у Європі стабілізувалася після десятиліття зростання

За його словами, це може статися, якщо угоду не буде завершено – «за послуги, надані як янголом-охоронцем країнам Близького Сходу з метою відшкодування витрат у минулому, теперішньому та майбутньому».

Фото: Білий дім


ukrinform.ua