Катерина Осадча про контроль інфополя синів і які правила вони з Горбуновим встановили

Сьогодні,   05:30    192


Телеведуча Катерина Осадча та її чоловік Юрій Горбунов не з тих батьків, які категорично забороняють дітям гратися на телефонах та дивитися YouTube. Але їхні сини, 9-річний Іван та 4-річний Данило все ж мають певні обмеження щодо цього.

Які саме, Катя розповіла Oboz.ua.

«Ми дуже контролюємо екранний час дітей. Наприклад, не дозволяємо дивитися YouTube Shorts, бо це формат, який швидко затягує й формує залежність від безкінечного перегортання стрічки. Також уважно стежимо за тим, що саме вони дивляться на YouTube, адже там досі дуже багато російськомовного контенту. Чесно кажучи, контролювати інформаційне поле дітей складно. Але вважаю, що це теж робота батьків», — поділилася Осадча.

Останні новини:  Відома українська співачка після розлучення розкрила, чому пішла від батька своєї доньки

 

«У Івана вже є мобільний телефон, але в нас чіткі правила. Наприклад, після школи він має одну годину на день на ігри. Звісно, як і майже всі діти його віку, грає в Roblox. І тут теж треба шукати баланс. Бо ми як батьки розуміємо: весь його клас грає в цю гру, і якщо повністю все заборонити, дитина може просто почуватися не на одній хвилі серед однолітків», — зазначила вона.

Катерина Осадча і її діти

Катерина та Юрій ретельно слідкують за тим, який контент споживають сини

Останні новини:  Оля Цибульська шокувала сумою витрат на місяць комфортного життя та розсекретила власні доходи
Фото з Instagram Осадчої

Зі слів зірки, сини за вдачею абсолютно різні.

«Іван дуже активний, енергійний, йому все цікаво, він хоче все спробувати, постійно в русі. А Данило – спокійніший, більш посидючий. Навіть у дрібницях це видно: якщо Іван, наприклад, не любить вчити вірші, то Данило – навпаки, із задоволенням їх запам’ятовує й розповідає», — розповіла Катерина.


pravda.com.ua