Зеленський анонсував розмову із американською стороною, яка відбудеться 1 квітня

02.04.2026   11:35    641

За словами президента, він передасть США пропозицію щодо енергетичного перемир’я

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що 1 квітня відбудеться розмова у відеоформаті з американської стороною, передає Хронікерс з посиланням на Українську правду.

За словами президента, він передасть США пропозицію щодо енергетичного перемир’я.

“З російської сторони не було ніяких сигналів нам. Принаймні, ми не отримували. Я завтра безумовно передам США…. Я попрошу передати цю пропозицію російській стороні”, – сказав він.

Останні новини:  Перший транш кредиту Євросоюзу на 90 млрд євро піде на бюджетну підтримку України


hronikers.com