55-річна акторка Мелісса Маккарті була приголомшливою, коли її сфотографували папараці у Нью-Йорку. Зірка йшла на інтерв’ю на Late Show with Stephen Colbert у чорній сукні-жакеті з атласної тканини, яку прикрашав ґудзик і мереживо в зоні грудей.

Яскравими акцентами луку стали пальто та сумка акторки, адже вони були виконані з тканини у великі кобальтові квіти. Це була яскрава й життєрадісна частина образу Мелісси, яка з перших секунд привертала увагу.
Однак була ще одна деталь, яку акторка додала — її вишукане взуття. Маккарті доповнила свою чорну сукню гламурним взуттям з кристалами від розкішного бренду McQueen.
Окрім вишуканого декорування, чоботи мали унікальні скульптурні срібні підбори. Також вони були частково сітчастими і нагадували шкарпетки, хоча за довгою спідницею акторки цього й не було помітно.
Пара чобіт McQueen була розроблена дизайнеркою Сарою Бертон для колекції весна-літо 2022 року. Раніше схожі чоботи, але у вигляді панчіх носила також акторка Зендея.

4550


