Диригент хору «Гомін» Вадим Яценко згадав Степана Гігу: як пісня «Цей сон» змінила історію колективу

Вчора,   23:03    88



Під час інтерв’ю з Марічкою Падалко керівник хору «Гомін» Вадим Яценко зізнався, що саме поява в репертуарі пісні Степана Гіги «Цей сон» стала поворотним моментом у житті колективу.

У розмові з Марічкою Падалко Яценко підкреслив, що хор «Гомін» завжди залишався академічним колективом.

У репертуарі є програми різних стилів, а на YouTube вони регулярно викладають записи зі старих партитур, зберігаючи традицію й звучання.

Останні новини:  Ford випадково розсекретив екстремальний Mustang Dark Horse SC за допомогою Макса Ферстаппена

Та попри академічну основу, саме одна пісня несподівано змінила їхню публічну історію.

«Все, що сталося з нами, звичайно, то завдячуємо пісні Степана Гіги «Цей сон». Шану йому шлемо і будемо згадувати тільки добрими словами», — сказав Яценко.

За його словами, успіх композиції став для хору новим етапом – їх почали впізнавати, запрошувати на події, а відео з виконанням набрало значну популярність. Для колективу це стало доказом того, що академічний спів може знайти відгук у найширшої аудиторії.

«Старі зразки партитури ми бережемо, але все, що сталося з нами, це його заслуга. І будемо згадувати тільки добрим словом», додав він.

Яценко також зазначив, що ставиться до автора з великою повагою, підкресливши, що цінує його професійність та внесок у розвиток теми, яку вони обговорювали.

Останні новини:  Марк Руффало засудив Дональда Трампа на церемонії «Золотий глобус-2026»: актор назвав президента США злочинцем

Читати по темі



https://blik.ua/