
Співак Віталій Козловський, який невтомно працює над своїм тілом у спортзалі, не приховує, що важливу роль відіграє й харчування. Але збалансовані корисні страви, яким харчується 40-річна зірка, не виготовлюються на їхній із дружиною Юлією кухні.
Як так, Віталік пояснив у шоу «єПитання» на Новому каналі.
«Насамперед скажу, що це дуже великий труд. Щоденна рутина! Для того, щоб мене прогодувати й тримати тіло в тонусі, треба постійно пахати на кухні. А я людина, яка цінує працю інших, зокрема рідних. Не хочу їх вплутувати, бо сам не зміг би займатися. Тому регулярно замовляю собі раціон», — поділився він.
«Щоранку мені привозять їжу. Страви розраховані на ту кількість калорій, яка мені потрібна на день, щоб і не погладшати, і не схуднути. Це смачно, різноманітно, збалансовано по білках, жирах, вуглеводах. І я нікого не задовбую тим, де моя їжа, і що саме мені треба приготувати», — похвалився артист.

Мати таке тіло — це дуже великий труд, запевняє Козловський
Утім інколи, зокрема в період насиченої роботи, Козловський дозволяє собі трохи відступити від залізної харчової дисципліни.
«Тоді дозволяю собі все, бо дуже багато працюю! Та моя найулюбленіша страва – млинці. Періодично сам люблю їх посмажити. Зрідка даю собі таку слабинку і влаштовую чітміл», — зізнався він.
«Між іншим, незважаючи на план харчування, схуднув на сім кілограмів буквально за два тижні. Зараз триває підготовка до туру Україною, а це дуже виснажливо», — зазначив Віталій.

3005