Держдеп США заявив Конгресу, що розпускає USAID

29.03.2025   10:31    579

Держдеп США заявив Конгресу, що розпускає USAID

Фото: Getty Images

Реорганізацію проведуть до 1 липня, заявив Держдеп

Адміністрація Трампа звинуватила Агентство США з міжнародного розвитку в «нецільовому використанні коштів платників податків».

Державний департамент США в п’ятницю, 28 березня, офіційно повідомив Конгрес про те, що він фактично розпускає Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та передає частину його функцій під управління департаменту. Про це інформує американський телеканал CNN.

Останні новини:  Франція та Швейцарія цьогоріч проведуть кілька танково-артилерійських навчань

Реорганізацію проведуть до 1 липня, заявив Держдеп. Таким чином завершилась діяльність USAID – агентства, яке боролося з бідністю і голодом у всьому світі.

Адміністрація Трампа звинуватила USAID у «нецільовому використанні коштів платників податків» та «фінансуванні закордонних програм, які не відповідають інтересам США».

Нинішні та колишні працівники USAID та експерти з питань допомоги стверджують, що агентство, попри певні вади, задовольняє життєво важливі гуманітарні потреби та зміцнює «м’яку силу» Америки.


korrespondent.net

Останні новини:  ЄС готує відповідь на мита Трампа, “червоних ліній” немає