0
Дослідження також дійшли висновку, що вживання більш ніж двох алкогольних напоїв на день є «переконливою причиною» раку кишечника.
Онколог попередив про тривалу дію на наш кишечник.
Коли ви п’єте алкоголь, він потрапляє у шлунок і потрапляє у тонку кишку, а звідти у кровотік. На етапі, коли алкоголь досягає вашого шлунка, він може збільшити вироблення кислоти, що може викликати кислотний рефлюкс або печію. Це надвиробництво кислоти може викликати запалення слизової оболонки, що викликає сильний дискомфорт і відоме як гастрит.
Алкоголь також викликає розслаблення нижнього стравохідного сфінктера, що дозволяє шлунковій кислоті підніматися вгору стравоходом, викликаючи печію. Коли алкоголь досягає тонкої кишки, може викликати запалення слизової оболонки. Це може призвести до болю, нудоти та навіть виразок.
Надмірне споживання алкоголю збільшує ймовірність розвитку надлишкового бактеріального росту в тонкій кишці, відомого як СІБР, коли в тонкій кишці надто багато шкідливих бактерій.
СІБР викликає біль, гази, здуття живота та нудоту, а також можливі інші симптоми, такі як втома та біль у суглобах.
Алкоголь та рак кишечника
Щоденне вживання певної кількості алкоголю може підвищити ризик раку кишечника, також відомого як колоректальний рак, на сім відсотків.
16 з 19 досліджень були включені в метааналіз доза-реакція, який показав збільшення ризику на сім відсотків на 10 г етанолу на день. Стандартний алкогольний напій містить близько 14 г етанолу.