Модель отримала нову зовнішність, більш жорстке шасі, новий двигун і поліпшену оффроуд-версію TrailSport, яка штатно оснащена набором камер TrailWatch. Привід у нового Passport повний. Це система i-VTM4 другого покоління, як у нового Honda Pilot, з активним управлінням вектором тяги та окремими профілями для снігу, піску і ґрунту.
Новий Honda Passport нізащо не сплутати з моделлю, що вже пішла, оскільки оффроуд-стилістика, з якою японці почали загравати кілька років тому, тут вийшла на принципово інший рівень. Дизайн-концепція кросовера крутиться навколо рюкзака як невід’ємного супутника подорожей. Тому задня частина даху зроблена матовою чорною, щоб до неї можна було притуляти лижі та вудки, не боячись нічого подряпати. З цієї ж причини антена інтегрована в заднє бокове скло, а не стирчить, намагаючись зачепити гілки. Нарешті, на Passport вперше використовується патентована конструкція передніх буксированих вушок, які в разі лобового удару просто відламуються.
В основі новинки лежить модернізована платформа Global Light Truck зі збільшеною жорсткістю на кручення, подовженою колісною базою і розширеною колією. Підвіски зібрані на важелях із кованої сталі з литими чавунними поворотними кулаками. Перекалібрований рульовий механізм зі змінним передавальним відношенням і встановлені нові гальма з більшими дисками і супортами. Під капотом – “новий” двигун V6 3.5, що розвиває 289 кінських сил і 355 Нм крутильного моменту. Агрегат працює в парі з десятидіапазонним автоматом і повним приводом i-VTM4 другого покоління, як у нового Honda Pilot.
На ринок “четвертий” Passport вийде в трьох версіях, з яких найбільший інтерес представляють позашляхові TrailSport і TrailSport Elite. Від початкової RTL вони відрізняються глянцевим чорним зовнішнім декором, бурштиновим підсвічуванням ходових вогнів, стандартними протитуманками і сталевим захистом днища, що витримує вагу машини. Крім того, “Трейлспорти” оснащені системою камер TrailWatch, що дають змогу зазирати в “мертві зони”, наприклад бачити край дороги, спуску або межі колії. Відео транслюється на центральний екран, причому у випадку з Passport воно доповнене динамічними напрямними, що вказують траєкторію руху коліс і габарити. Система активується автоматично в режимі Trail, коли швидкість падає нижче 24 кілометрів на годину.
Дорожній просвіт “Паспорта” – 211 міліметрів. Кут з’їзду – 23 градуси. Кросовер “у базі” отримав вісім подушок безпеки, “приборку” діагоналлю 12,3 дюйма, центральний дисплей на 10,2 дюйма і комплекс асистуючої електроніки Honda Sensing. Завдяки новій камері і ширококутному радару, машина краще розпізнає пішоходів і велосипедистів, а також розмітку, узбіччя і знаки. На базі цих датчиків працює моніторинг сліпих зон, автопілот у заторах і адаптивний круїз-контроль з функцією повільного проходження за автомобілем, який їде попереду.
У американських дилерів нові Honda Passport почнуть з’являтися на початку наступного року. За попередніми даними, ціни на кросовер починатимуться з 45 тисяч доларів.