Ворона знайшла спосіб отримати порцію корму. Для цього їй довелося вивчити котячу мову

15.06.2024   22:30    9

Коли Несліхан Оранчі переїхала у новий будинок, насамперед — після того, як розпакувала коробки — вона познайомилася з місцевими вуличними кішками. Вона почала підгодовувати їх щодня: просто виставила на ґанку миски і наповнювала їх, коли їжа закінчувалася. Хвостаті звикли вважати цей будинок своїм притулком і приходили сюди кілька разів на день.

Щоразу, коли кішка виявляла миску порожньою, вона нявкала під дверима. Якщо господиня була вдома, вона виходила і наповнювала миску кормом. Це стало щоденною рутиною. І виявилося, що не лише кішки засвоїли зв’язок між нявканням та порцією корму. Весь цей час дехто уважно спостерігав за тим, що відбувається. Спостерігав і запам’ятовував.

Останні новини:  Собака самостійно зайнялася облаштуванням своєї спальної лежанки

Сірій вороні сподобалось тягати корм з котячих мисок. Але зазвичай їй діставалося зовсім мало: тварини з’їдали практично усе, а коли кішки трапезували, ворона побоювалася втручатися — боялася гострих зубів і кігтів, які могли попсувати їй пір’я. Пташка знайшла інший спосіб. Вона вирішила здобути їжу розумом і хитрістю.

Одного разу Несліхан почула нявкання і визирнула крізь скло дверей на ґанок. Ані біля дверей, ані на сходинках не було жодної кішки. Але ж хтось повинен був видавати нявкання! І тут дівчина побачила на бильцях сіру ворону, яка дивилася на неї пильним поглядом. Господиня будинку спочатку не повірила, що це пташка могла говорити котячою мовою, але все ж таки вирішила її погодувати.

Останні новини:  Рудий котик лише одним поглядом дав зрозуміти, що він зважиться на стрибок

 

Вона виявила, що ворона, поглинаючи корм, ревіла і клекотала, як кішка, що збирається влаштувати противнику гарного прочухана. Так пташка забезпечувала власну безпеку, коли вона була беззахисною на ґанку. Адже яка кішка захоче наблизитися, почувши розлюченого і точно великого супротивника?

“Я ніколи не чула, щоб ворона говорила як кішка!” — сказала Несліхан.

Котяча мова звучала неймовірно переконливо! Не виключено, що ворона вже деякий час дурила щедру дівчину, видаючи себе за голодну кішку. Але Несліхан була не проти. Вона пояснила, що пташка цілком заслуговує на свою порцію сухого корму: вона заробила її розумом і винахідливістю.
Несліхан зізнається, що ця історія змусила її замислитися. Кішкам знадобилися тисячі років одомашнення, щоб навчитися видавати звуки, зрозумілі людині. У ворони на це пішло від декількох днів до пари місяців.

Останні новини:  Кумедне відео про ведмедя, який намагався проникнути в будинок через двері для собак

“Здається, вони розшифрують нашу мову раніше, ніж ми їх”, — сміється дівчина.