Українка виграла півмільйона гривень за одну мить: як звичайний похід до магазину змінив усе життя

18.06.2024   10:50    11

Жителька Волині Альона Зварич, яка перебуває у декретній відпустці, виграла півмільйона гривень у миттєвій лотереї. Звичайний похід до магазину з донькою став для неї справжнім дивом.

В лотереї було дві гри: зазвичай, якщо одна виграшна, то й друга виграшна, і навпаки. Я стерла перший білет – нічого. Думаю, добре, так добре.

Останні новини:  Канадка знатно осоромилася, кидаючи букет нареченої

Навіть не знаю, чому вирішила стерти другий білет, зазвичай я б його просто викинула… І тут я побачила цифру – 500 тисяч гривень!» – розповіла Альона.

Волинянка отримує виграш. Фото: Волинська служба новин

 

Спочатку жінка не могла повірити своїм очам, тому зателефонувала представникам оператора державних лотерей МСЛ, де їй підтвердили, що виграш справжній.

«У той момент я усвідомила, що стала щасливицею, яка виграла 500 тисяч гривень», – поділилася своїми емоціями Альона.

Жінка вже знає, куди витратить виграні гроші – на здійснення своєї мрії.

«Треба вірити в удачу, треба вірити в дива!» – додає вона.

Разом з Альоною радість від виграшу розділила і продавчиня магазину Сім23 Катерина, яка продала їй той самий виграшний білет.

«Я чула про виграші, бачила рекламу, але особисто переконатися в цьому – це щось неймовірне. Люди часто купують лотерейні білети, але реакція Альони була просто шокуючою. До останнього моменту вона не вірила, що виграла таку велику суму», – поділилася своїми враженнями Катерина.
Це вже не перший великий виграш у цій мережі лотерей.

«Альона Зварич – третя переможниця у нашій мережі. Першим був Василь Литвин з Луцька, який виграв мільйон гривень, а другим – Іван Бузна з Торчина», – розповіла комерційний директор ТОВ «М.С.Л.» Валентина Могилевич.

Історія Альони Зварич нагадує нам про те, що в житті завжди є місце для несподіванок і чудес. Хто знає, можливо, наступним щасливчиком будете саме ви?