Студентка австралійського університету похвалилася дивовижною зустріччю під час лекції

22.06.2024   22:00    16

Нещодавно під час занять студентка Університету Ньюкасла (Австралія) виявила, що за нею спостерігає наймиліший на світі шпигун — кістехвостий кускус, яких також називають кістехвостими опосумами.

Ці симпатичні звірята з великими очима і вухами дуже цікаві і зовсім не небезпечні, тому дівчина зраділа зустрічі з маленьким спостерігачем і сфотографувала його. Після того як її чоловік розмістив фото Опосума в Мережі, багато студентів впізнали його і сказали, що він часто заглядає в університет.

“Виявилося, що цей нахабний хлопець, який спостерігає за студентами під час лекцій, не вперше приходить до університету”, — розповіла дівчина.

 

Останні новини:  Холодно, замерзаю!: кумедне відео, на якому песик наполягає на тому, щоб увімкнули обігрівач

Кампус Каллагана — головний і найбільший кампус університету Ньюкасла, розташований в центрі великої природної зони, по якій бродять найрізноманітніші тварини, птахи і комахи. Деякі з них роблять це вночі, але іноді виходять ще й вдень, щоб хоча б одним оком поглянути на двоногих, що займаються якимись дивними справами.

Така близькість до природи дуже подобається місцевим студентам і викладачам, тому вони завжди реагують на появу тварин спокійно і намагаються їх не лякати.

Останні новини:  Котик, якого знайшли в будівельних блоках на вулиці, тепер щодня може притискатися до м’яких ковдр